Digital Edition

2012-10-11 digital edition

Special Sections

 


2012-10-11 / School

Lexington Middle School Honor Roll

All A & B’s

6TH GRADE: Joey Armendariz, James Berestecki, William Boyer, Makenna Burns, Jeremiah Cargill, McKenzie Clinard, Ja’Kobe Cooper, Samantha Couch, Jalisha Crawford, Jeff Creel, William Dorsett, Luke Drosche, Macie Garrison, Ty Garrison, Jewell Glover, Alexis Gonzales, Robert Hurtig, Emma Iselt, Alexis Jones, Stassney Kruegger, Cheyenne Lucania, Jordan Marek, Noah McLendon, Caleb Meyer, Katy Nava, Jacob Otte, Cylde Parker, Brennan Pease, Blake Ragland, Sierra Ramsey, Jeremiah Ringler, Zeth Smith, Rachel Swartz, Charlisse Thorson, Colleen Thurston, and Brooke Wallingsford.

7TH GRADE: Ma’Kayla Atkins, Koby Bailey, Colby Bexley, Kolby Bradshaw, Tyler Brower, Gerald Cooper, Dylan Dominy, Cache Garrett, Dana Gilmore, Andrew Gonzalez, Benjamin Hebert, Walker Hess, Carter Hibbeler, Jordan Higgins, Trey Holcomb, Madison Iselt, Landon Lewis, Tanner Meuth, Tyler Otte, Wyatt Retzlaff, Seth Seal, Kolton Smith, Rayghan Stewart, Tucker Wenzel, and Teyani Wilkes.

8TH GRADE: Chase Allert, Emma Beard, Allyson Biehle, Taylor Bownds, Cynthia Boyer, Nathanael Clifford, Alexa Cornelius, Dallas Garza, Mariah Garza, Brian Griffith, Cheyenne Hazard, Shelby Iselt, Barrett Lerche, Halle Mitchell, Mia Molina, Elisabet Solorio, Madison Stefek, Tanner Towery, and Magen Walch.

All A’s

6TH GRADE: Kayla Boettcher, Cade Hawley, Caroline Heller, Katelyn Iselt, Caitlyn Scheel, and Garrett Stamport.

7TH GRADE: Logan Bowen, Erica Clinard, Abigael Dillon, Brandon Dominy, Heather Exner, Christian Koch, Brittany Krenek, Taylor Paulk, Wesley Sanders, Chelsea Schneider, Clare Siegmund, and Magdalen Swartz.

8TH GRADE: Jaclyn Alford, Nicholas Dillon, Bailey Exner, Ryan Garrison, Kynslie Meyer, Trevor Patschke, Autumn Purcell, Robin Satterfield, Catherine Siegmund, Courtney Strain, Jacob Townsend, Dessiny Turk, Amanda Zgabay, and Rachel Zgabay.

Return to top














Today's Special Links